Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Teknolojik Bir Şıklıkla Tanışın… Solid Surface Özellikleri

Franke Solid Surface Özellikleri, Tasarım Trendleri ve Fiyatları

Solid surface nedir diye merak edenlere ilk olarak solid surface kelimesinin anlamından bahsedelim. Akrilik ve doğal minerallerle birleşerek ortaya çıkan Solid Surface, Franke’ye özel bir yüzey malzemesi. Isıtılarak şekil dalan solid surface, 54 farklı renk seçeneği ve geniş kullanım alanıyla mekan dekorasyonlarına özgürlüğü getirmektedir.

Franke tarafından sunulan solid surface, Surface doğal görünümü ile mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, kafe ve restoran gibi pek çok yerde kullanılır. Esnek tasarım yapısı ve dayanıklılığıyla yeni nesil bir dekorasyon malzemesidir. Solid Surface özellikleri ve avantajları sayesinde yaşam alanlarına kalite getirmektedir.

Solid Surface Tezgah Kullanışlı Mı?

Solid surface tezgah kullanışlı mı sorunuza Franke tezgah kalitesi ile cevap verebiliriz. Yıllardır tezgah markaları arasında ilk sırada yer alan Franke, solid surface ile de mekanlarınıza özel tasarımlar yapmaya devam etmektedir. Solid surface özellikleri açısından darbelere dayanıklı olması, leke tutmaması, çizilmemesi, esnek tasarım imkanı vermesi nedeniyle ev ve iş yerleriniz için başarılı bir çözümdür. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Darbelere karşı direnç gösterir

Franke Solid Surface, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde yüksek darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Küçük çizikler kolayca giderilebilir ve onarımlar yerinde gerçekleştirilir. Solid surface tezgah modelleri her mekanda kullanılabilir.

Sağlığa dosttur

Franke Solid Surface tezgah modelleri, anti-bakteriyel özellikleriyle bakteri, küf ve leke oluşumlarını önler, kolay bakımı ile her zaman temiz kalır ve sağlığınızı korur. Mutfak tezgahı olarak kullanılabilir.

Dekorasyonda bütünlük sağlar

Solid sueface tezgah modelleri, ek göstermeyen yapısı nedeniyle kolayca işlenir ve şekillenir. Birkaç parça levha ek yeri belli olmayacak şekilde monte edilebilir. Böylece ortamdaki bütünlüğü bozmaz ve görünüme şıklık katar. Solid surface renkleri mobilyalarınızla uyum içerir.

Tasarım farklılığı yaratır

Solid surface tezgah modelleri ışık geçirgen özelliği sayesinde, ara panelleri Franke Solid Surface ile süsleyerek evinizin tasarımını değiştirme imkanı vermektedir. Solid surface markaları ile bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Kolay temizlenir

Solid surface tezgah modelleri leke tutmayan özelliği sayesinde ıslak bir bez yardımıyla rahatça temizlenebilir. Leke oluşumunda hemen müdahale ederek ortamın temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Solid Surface her zaman ilk günkü parlaklığıyla evinizi süsler. Solid surface temizliği sizi zorlamayacaktır.

Geniş renk skalası sunar

Franke Solid Surface tezgah modelleri, 54 renk seçeneği ile geniş bir skala sunar. Tek başına kullanabileceğiniz bu renkleri aynı zamanda farklı tonlarla harmanlayabilirsiniz. Solid surface renkleri ile şıklığınızı tamamlarsınız.

Mekanınıza özel tasarım olanağı sunar

Kolay şekillenen Franke Solid Surface tezgah modelleri hangi mekanda kullanacaksanız o mekana özel tasarım yapmanızı sağlar. Isı ile şekillendiği için istediğiniz renk ve modellere üretilebilir. İş yerleriniz ve evleriniz için kendi tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

Franke teknolojisini sunar

CNC ile kesilen Solid Surface tezgah modelleri, Franke garantisi ile evinize ve mekanınıza gelir. Kusursuz kesim ve montaj hizmetlerinden sonra tezgahlarınızı, bankolarınızı ve masalarınızı kullanabilirsiniz. Solid surface markaları güvenli kullanım sağlayacaktır.

Garanti kapsamından yararlanırsınız

Franke Solid Surface tezgah modelleri için üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti kapsamındadır. Kullanım ve müşteri hataları halinde garantiden yararlanamazsınız.

Solid Surface Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Solid surface temizliği için çok uğraşmanıza gerek kalmayacak. İhtiyacınız olan sadece su ve bez. Solid surface temizliği zahmetsiz olduğu için vakit tezgahlarınızı her zaman temiz kullanabileceksiniz. Solid surface temizliği, ham maddesinin leke tutmama ve suya dayanıklı olma özelliklerine sahip olması nedeniyle mekanlarınızda fark yaratacak. Solid surface tezgahlar vazgeçilmeziniz olacak.

Solid Surface Tezgah Renkleri Nelerdir?

Solid surface tezgah modelleri için geniş renk seçeneklerinden bahsedebiliriz. Her mekanda kolaylıkla kullanılabilen solid surface renkleri 50’den fazla olduğu için her zevke hitap etmektedir. Solid surface renkleri ile mekanlarınızda hoş ve şık görüntüyü yakalayabilirsiniz. Akrilik tezgah modelleri gibi solid surface de geniş renk skalasına sahiptir.

Solid Surface Markaları ve Modelleri 

Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, yatlarda, otellerde ve kamuya açık alanlarda solid surface markaları ve modelleri kullanılmaktadır. Solid surface markaları sektörün en iyi isimleri olduğu için güvenle kullanım sağlayan modeller üretmektedirler. Franke garantisi ile sunulan solid surface modelleri yıllara dayanan yapıları sayesinde ömür boyu kullanım sağlamaktadır. Solid surface markaları ve modelleri ile tanışmak için bizi arayabilirsiniz.

Solid Surface Fiyatları – Ucuza Kalite Olmaz!

Solid surface fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Aynı zamanda solid surface markaları ve solid surface  renkleri de fiyatları etkileyecektir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen solid surface fiyatları;

  • Özel tasarım olup olmamasına,

  • Kurum ya da kişi taleplerine,

  • Mekan büyüklüğüne,

  • İstenen kullanım özelliklerine,

  • Özel taleplere göre değişir.

Mekanlara dayanıklı tezgahlar sunmak için geliştirilen Solid Surface malzemesinden siz de evleriniz ve iş yerleriniz için güvenilir çözümler alabilirsiniz. Uzun ömürlü ve sorunsuz tezgah kullanımı için solid surface size yetecek!

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18