Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dupont Basic Surfaces Tezgah Modelleri

Dupong Basic Surfaces Tezgahlar Neden Çok Tercih Ediliyor? Sırrı Ne?

Dupont Basic Surfaces polyester reçine ve alüminyum mineral dolgunun karışımından oluşan dekoratif bir malzemedir. Evlerde ve iş yerlerinde solid surface yüzeyler farklı tasarımlara imkan vermektedir. Dupont Basic Surfaces tezgah tasarımı mutfaklardan otellere kadar uzanabilir. 

DuPont Basic Surfaces tezgah modelleri yüksek kalite standartlarında üretilir. Üretilen plakalar standart olarak 12 mm kalınlığında, 760 mm genişliğinde ve 3658 mm uzunluğunda temin edilir.

DuPont Basic Surfaces gözeneksiz, hijyenik, yenilenebilir ve onarılabilir bir malzeme olması nedeniyle tercih edilir. Dupont Basic Surfaces tezgah özellikleri şekil verilebilir ve birleştirilebilir konforları nedeniyle her mekanda uygulanabilir. 

Dupont Basic Surfaces Tezgahlar Kullanışlı Mı? 

Dupont basic surfaces tezgahlar, akrilik tezgah ve corian tezgah gibi hemen hemen her yerde kullanılabilir. Kullanım alanlarının genişliğinin yanında leke ve iz tutmayan yapıları, çizilmeye karşı dirençleri, esneklikleri, dayanıklılıkları ile oldukça kullanışlıdır. Uzun yıllar boyunca eskimez ve kolay temizlenir, kolay monte edilir, kolay kullanılır. 

Dupont Basic Surfaces Tezgah Kullanım Alanları 

Dupont Basic surfaces tezgah modelleri iş yerlerinde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Dupont basic surfaces tezgah tasarımı:

 • Mutfak

 • Banyo

 • Sağlık kuruluşları

 • Oteller

 • Hastaneler

 • AVM’ler 

 • Eğlence merkezleri

 • Restoran ve kafelerde kullanılır. Dupont tezgah özellikleri kullanıcılarının markayı tercih etmesini sağlar. Duvar kaplamalarına kadar uzanan tezgah kullanım alanları kolay montaj özellikleriyle de fark yaratır. 

Dupont Basic Surfaces Tezgah Özellikleri

Dupont Basic surfaces tezgah özellikleri arasında en dikkat çekici olan homojen ve masif özelliklerdir. Esnek yapısı nedeniyle kolayca tasarım ve üretim yapılabilen dupont basic surfaces, dayanıklı, gözeneksiz, masif, hijyenik ve onarılabilirdir. Dupont basic surfaces tezgahlar kolay temizlenebilir ve leke tutmazdır. Dupont basic surfaces tezgah özellikleri arasında ayrıca yer alanlar:

 • Dayanıklılık

Dupont basic surfaces tezgah modelleri darbelere ve yıllara dayanır. Masif malzeme garantisiyle hijyenik ve doğal bir üretime sahip olan dupont basic surfaces tezgahlar özellikle hijyen beklenen yerlerde kullanılabilir. Dupont basic surfaces tezgah özellikleri arasında antibakteriyel olması da dayanıklılığına katkı sağlamaktadır. 

 • Belirsiz Ek Yerleri

Dupont basic surfaces tezgah modelleri ek yerlerinin belli olmaması nedeniyle tasarım ve montaj çeşitliliği sunmaktadır. Dupont basic surfaces tezgah montajı belirsiz ek yerleri sayesinde her mekana kolaylıkla yapılmaktadır. 

 • Masif Kalitesi

Dupont basic surfaces tezgah modelleri masifin kimyasal olmayan özelliklerini bünyesinde barındırır. Zararlı gazlar içermeyen Dupont tezgahlar, halka açık alanlarda, mağazalarda, spor merkezlerinde, otellerde ve hastanelerde güvenle kullanılabilir. Dupont basic surfaces tezgah modelleri oldukça sağlıklıdır. Dupont basic surfaces tezgah markaları kullanıcılarına hijyen garantisi sunmaktadır.

 • Güvenli

Dupont tezgah modelleri, çevreye herhangi bir zarar vermedikleri, kırılma ve dağılma ihtimalleri olmadığı için yaşam alanlarında güvenle kullanılır. Dupont tezgahlar hafif yapıları nedeniyle kolayca taşındığı ve montajı yapıldığı için de güvenlidir. Dupont tezgah özellikleri dayanıklılığı yönünden tercih edilir. 

 • Kolay Onarılabilir

Dupont tezgah modelleri darbelere karşı dirençli olduğu için kolay kolay zedelenmez. Ancak yine de yüzeylerin hasar görmesi halinde yerinde onarım rahatlığı sunmaktadır. Yanıklarda ve lekelerde temizleyiciler yardımıyla bu sorunlar ortadan kaldırıldığı için Dupont basic surfaces tezgah modelleri için tamire ihtiyaç duyulmamaktadır. 

 • ​​Çevre Dostu

Dupont tezgah modelleri çevre dostu bir şekilde üretildiği için güvenle kullanılabilir. Uluslararası çevre standartlarında üretilen Dupont basic surfaces tezgah modelleri, montajda da doğal dolgu macunu ile monte edilerek çevreye zarar vermezler.

Dupont Basic Surfaces Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Dupont basic surfaces tezgah temizliği yüzeyin leke tutmaması sebebiyle rahatlıkla yapılır. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen sadece su ve bez kullanarak temizlenebilen Dupont tezgah markaları yaşamınıza her açıdan konfor katacaktır. Dupont tezgah temizliği yaparken hem zamandan hem de bütçenizden kazanç sağlayacaksınız. 

Dupont Basic Surfaces Tezgah Renkleri Nelerdir?

Dupont basic surfaces tezgah renkleri için Dupont Montelli tezgahları gibi geniş seçenekler bulunmaktadır. 100’den fazla renk seçeneğine sahip olan dupont basic surfaces tezgah modelleri, her mekanın ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Mutfak tezgahı ve banyo tezgahı olarak her mekan rengine uyum sağlayan dupont basic surfaces tezgah renkleri arasından dilediğinizi seçerek mekanlarınıza özel uygulama yaptırabilirsiniz. 

Dupont Basic Surfaces Tezgah Modelleri 

Dupont basic surfaces tezgah modelleri her beğeniye ve bütçeye uygundur. Dupont basic surfaces tezgah modelleri mekanlara özel tasarlandığı gibi var olan kataloglardan da seçilebilir. Evlerde ve iş yerlerinde  farklı modeller kullanılabilir. Dupont basic surfaces tezgah modelleri için satış ekiplerimizin önerilerine kulak verebilirsiniz. 

Dupont Basic Surfaces Tezgah Tasarım ve Montajı

Dupont basic surfaces tezgah tasarımı uzman ekipler tarafından ihtiyaçlarınıza özel olarak yapılır. Dupont basic surfaces tezgah kataloglarından seçilen modeller ile tamamen özel tasarım tezgah modelleri mekanlarınıza uygulanabilir. 

Dupont basic surfaces tezgah montajı da üretim sonrasında deneyimli ekiplerce gerçekleştirilir. Dupont basic surfaces tezgah montajı kesilen parçaların ek yerleri belli olmayacak şekilde birleştirilmesiyle yapılır. Uluslararası standartlar doğrultusunda Dupont basic surfaces tezgah montajı yapılır. 

Dupont Basic Surfaces Tezgah Fiyatları

Dupont basic surfaces tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca dupont basic surfaces tezgah markaları ve renkleri de fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen dupont basic surfaces tezgah fiyatları;

 • Özel tasarım olup olmamasına,

 • Kurum ya da kişi taleplerine,

 • Mekan büyüklüğüne,

 • İstenen kullanım özelliklerine,

 • Özel taleplere göre değişir.

Mekanlara dekoratif çözümler sunan Dupont basic surfaces tezgah modelleri, aynı zamanda sağlığınızı ve güvenliğinizi de korur. Bu nedenle mekanlarınızda dupont basic surfaces tezgahları tercih etmenizde yarar var.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18