Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Franke Tezgah
Ümraniye
Yukarı Dudullu Mah. Nato Yolu Cad. Uzman Sok. No:5/B Ümraniye/İstanbul
Franke Tezgah
Kağıthane/İstanbul
Çağlayan Mahallesi Cihanşah Sokak No: 5/A Kağıthane/İstanbul

Mekanınıza Özel Tezgah Çözümleri İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Franke ve Dominox tezgah markaları için ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. Mutfak, banyo, hastane ve karşılama bankoları, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, deniz taşıtları, eğitim merkezleri, restoran ve kafeler, sağlık merkezleri ile eğitim merkezleri için Akrilik ve Corian tezgah üretimi yapıyoruz.

Franke Tezgah olarak Avrupa Yakası’nda başta Bakırköy, Beyoğlu, Kağıthane, Beşiktaş, Zeytinburnu, Şişli, Bahçelievler ve Sarıyer, Anadolu Yakası’nda ise Beykoz, Şile, Çekmeköy, Üsküdar, Ümraniye ve Kadıköy gibi ilçeler olmak üzere İstanbul’un ve Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyoruz. Ayrıca dünya çapında da Irak, İran, Rusya, Azerbaycan, Ermenistan ve Gürcistan gibi ülkelere ek olarak tüm dünyaya Franke tezgah modellerini ulaştırıyoruz.

Franke tezgah fiyatları; kullanım alanınıza, renk ve model tercihinize, tezgah ölçüsüne, işçilik detaylarına ve taleplerinize göre değişiklik göstermektedir. Franke tezgah fiyatları için satış danışmanlarımıza ulaşarak beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

franke tezgah iletişim
Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18