Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

LG Hi-Macs Acrylic Solid Surface Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Kalitesiyle Tanışın…

Kaliteli ve kullanışlı yüzey malzemelerinden olan LG Hi-Macs, akrilik tezgah modelleri ile yaşam alanlarında fark yaratmaya devam ediyor. Masif ve yüksek nitelikli mineral bileşiminden oluşan LG Hi-Macs Akrilik Solid Surface, tezgah modelleri ile konut ve ticari uygulamalarda çok yönlü ve fonksiyonel kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor. 

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri ve renkleri ile şık ve kaliteli bir görünüm sunarak  evlerinize hayal gücünüzü taşımaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah montajı da üretimi kadar kolay ve keyiflidir.

LG Hi-Macs akrilik Tezgah Kullanım Alanları 

LG Hi-Macs akrilik tezgahlar geniş bir kullanım alanına sahip. LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri yapısının esnekliği nedeniyle: 

 • mutfak tezgahları, 

 • banyo tezgahları, 

 • duş teknesi ve duvarları, 

 • pencere denizliği,

 • resepsiyon ve bar bankosu,

 • masalar, 

 • duvar kaplamaları, 

 • WC tezgahları, 

 • denizlik ve laboratuvar tezgahları vb. uygulamalar için kullanılmaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı geniş yelpazesiyle kullanıcılarının dilediği alanlarda şekillendirilebilir. 

LG Hi-Macs akrilik Tezgah Özellikleri

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri dikkat çekici ve avantajlı olmaları yönünden kullanıcılarına yarar sağlamaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri, yüksek performanslarıyla ve dirençli yapılarıyla göz doldurmaktadır. 

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri: 

 • Dayanıklı

LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri konutlar ve ticari kullanımlar için birbirinden farklı beklentileri karşılamak üzere geliştirilmiştir. Çarpmaya karşı dayanıklılık testlerine iyi tepkiler veren LG Hi-Macs akrilik tezgahlar sürekli canlı ve renkli kalır. 

 • Hijyenik 

LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı optimum hijyen sağlamaktadır. Özel tesisler için anti bakteriyel yüzey uygulaması bulunur.

 • Yarı Saydam

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri arasında yarı saydam olması da yer alır. Bu durum tasarımcılara ve mimarlara yeni ufuklar açmaktadır. 

 • Homojen 

Gözle görülmeyen derzler, en karmaşık uygulamaların dahi tek blok halinde yapıldığı izlenimini verir. LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı sağlamdır, yıpranma izleri barındırmaz ve zarar gören yerleri rahatça değiştirilir. 

 • Uzun Ömürlü

LG Hi-Macs akrilik tezgah temizliği su ve bezle yapılırken çizilmeler ise kolaylıkla yok edilebilir. Zarar gören kısımlar ise değiştirilebilir. 

 • Kolay Şekillendirilebilir

Neredeyse her şekle girebilen bir madde haline gelen Hi-Macs, akrilik tezgah modelleri için ısıtıldığında kolaylıkla her kalıba girebilir. 

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

LG Hi-Macs akrilik tezgah temizliği tüm kaliteli yüzey temizlikleri gibi rahatça yapılabilir. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen LG Hi-Macs temizliği sadece su ve bez ile yapılabilir. LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri için kullanılan malzemenin özellikleriyle ürünler kolaylıkla temizlenebilir. LG Hi-Macs akrilik tezgah temizliği paranızı ve vaktinizi almaz. 

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Renkleri Nelerdir?

LG Hi-Macs akrilik tezgah renkleri oldukça fazladır. Her mekana uyum sağlayacak akrilik tezgah renkleri arasından seçim yapmak zor olmayacaktır. LG Hi-Macs teknolojisi ile geniş üretim ve montaj alanı yakalanır. Mutfaklarda, banyolarda, restoranlarda, cafelerde, otellerde ve hastanelerde mekanın rengine uyumlu olacak modeller hazırlanmaktadır. Siz de dilediğiniz LG Hi-Macs akrilik tezgah renkleri ile mekanlarınızda hoş bir hava yaratabilirsiniz.

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Modelleri – En Çok Tercih Edilenler

LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri mekan özelliklerine uygun olarak tasarlanır. Evlere ve iş yerlerine uyumlu LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri, kamu alanlarında da uygulanır. LG Hi-Macs akrilik tezgah kullanımı için her mekana özgü tasarımlar oluşturulabilir. LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri için satış ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. 

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Tasarımı ve Montajı

LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı her mekan için ayrı olarak projelendirilmektedir. Tasarımı tamamlanan kataloglardan tercih yapılabileceği gibi hayallerinizdeki modeller de tasarıma aktarılmaktadır. 

LG Hi-Macs akrilik tezgah montajı hizmetiyle de güvenilir montaj uygulamaları yapılmaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah montajı sırasında kesilen parçaların ek yerlerinin belirsiz şekilde montajına tanık olabilir, satın aldığınız malzemenin kalitesini yakından görebilirsiniz. 

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Fiyatları – Neye Göre Değişiyor?

LG Hi-Macs akrilik tezgah fiyatları mekanınızın boyutlarına, özelliklerine ve proje kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri, ölçüleri ve renkleri de karşınıza çıkacak olan fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen LG Hi-Macs akrilik tezgah fiyatları;

 • Özel tasarım olup olmamasına,

 • Kurum ya da kişi taleplerine,

 • Mekan büyüklüğüne,

 • İstenen kullanım özelliklerine,

 • Ekstra yapılacaklara göre değişmektedir.

Yaşam alanlarında, ev ve iş yerlerinde, kamu kuruluşlarında dekoratif çözümler sunan LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri sağlığınız ve bütçeniz için en doğru tercih olacaktır. LG Hi-Macs akrilik tezgah fiyatları ve projeleri hakkında bizleri arayabilirsiniz. 

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18