Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çimstone Nedir? Kullanım Avantajları Nelerdir?

Çimstone Tezgah Kullanışlı mı?

Tezgah tasarımlarında her geçen gün yeni modeller ve malzemeler sektöre giriş yapıyor. Ancak en güvenilir olanlar genellikle en çok tercih edilenler oluyor. Akrilik ve corian gibi dayanıklı ve şık olan çimstone tezgahlar da son zamanların en beğenilen tezgahlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. 

Çimstone, merak edenler için mermer ve granit gibi her mekanda kullanılabilen çizilmez ve sert bir görünüme sahip dekorasyon öğesidir. Granitin uzun yıllar kullanılması sonucunda renginde oluşan matlıklar ve kırılan bölgelerinde bakteri oluşturması gibi bazı olumsuzluklar nedeniyle alternatif bir çözüm olarak çimstone ürünü üretilmiştir. Çimstone tezgah tasarımı kuvars kristalleri ve doğal taşlar ile yapılmaktadır. 

Çimstone Tezgah Özellikleri Neler? 

Granitin tüm olumsuz etkilerini bir kenara bırakmak için üretilen çimstone sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan çimstone tezgahlar bakteri oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Kolay kolay çizilmeyen çimstone tezgah modelleri mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Çimstone dekorasyon malzemesi kuvars özelliği nedeniyle kolayca kimyasal maddelerden etkilenmez ve doğal bir parlaklığa sahiptir. Mekanlarınızı şık bir görünüme kavuşturan çimstone tezgah modelleri hem daha sağlıklı, hem de daha şık bir görünüm isteyenlerin tercih etmesi gereken ürünlerdir. 

Çimstone mutfak tezgahı olarak sağlıklı olduğu için önerildiği gibi masalarınızda, sehpalarınızda, merdivenlerde ve banyo tuvalet gibi alanlarda da kullanıma açıktır. Özellikle evinizde merdivenler için çimstone kullanarak hem doğal bir görünüm elde edebilir, hem de temizlik açısından kolaylık sağlayabilirsiniz. 

Çimstone Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Normal deterjanlarla kolayca temizleyebileceğiniz çimstone tezgah modelleri, herhangi bir temizlik ürünüyle de rahatlıkla temizlenebilir. Çimstone tezgah temizliği için ekstra herhangi bir malzemeye ihtiyacınız yoktur. Çimstone tezgah temizliği sırasında dilerseniz sadece su ve bez de kullanabilirsiniz. 

Çimstone tezgah markaları kullandıkları malzemenin özellikleriyle ürünlerini kolay temizlenebilir olarak yaptıkları için mekanlarınızda rahatlık ve konfor daimi olacaktır. Çimstone tezgah temizliği yaparken vakit kaybetmeyeceksiniz…

Çimstone Tezgah Renkleri Nelerdir?

Mekanlarınızda estetik bir şıklık yaratacak olan çimstone tezgah modelleri renkleri açısından da çeşitlilik sunar. Çimstone mutfak tezgahları için geniş renk seçeneklerinden yararlanarak şık görünümler elde edebilirsiniz. Aynı şekilde banyo ve banko gibi kullanım alanları olan çimstone tezgah renkleri her mekana uyumlu olacaktır. Çimstone tezgah renkleri sayesinde mekanlarınıza uyumlu rengi bulabilir ve tasarımcılarla birlikte ideal renge karar verebilirsiniz. Çimstone tezgah markaları geniş renk seçenekleriyle sizleri memnun edecektir.

Çimstone Tezgah Markaları ve Modelleri 

Çimstone tezgah markaları sektörün en iyi isimleri olarak mekanlarınıza kalite getirmektedir. Çimstone trezgah tasarımı ile fark yaratan markalar, evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, yatlarda, otellerde ve kamuya açık alanlarda çimstone tezgah kullanımını sağlamaktadır. Hijyen ve dayanıklılık özellikleri ilgi çekici olduğu için çimstone tezgah markaları mekanlarda rastladığımız tezgah modelleri arasında ilk sıralardadır. 

Dilerseniz siz de çimstone tezgah modelleri ile fark yaratacak tasarımları mutfaklarınıza ve iş yerlerinize getirebilirsiniz. 

Çimstone Tezgah Tasarımı ve Montajı

Çimstone tezgah tasarımı ev ve iş yerleri için özel olarak projelendirilir. Çimstone tezgah modelleri seçimi kataloglardan da yapılabilir. Ayrıca tamamen özel tasarım modelleri de mekanlara uygulanabilir. İhtiyaçlara uygun, mekanda konfor yaratacak Çimstone tezgah montajı da deneyimli ekiplerce gerçekleştirilir. Çimstone tezgah montajı sırasında çevreye ve mekanlarınıza zarar vermeyecek uygulamalar yapılır. Şık ve modern tezgah tasarımları ile mekanlara hareket kazandırılır.

Çimstone Tezgah Fiyatları

Çimstone tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca çimstone tezgah markaları ve renkleri de fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen çimstone tezgah fiyatları;

  • Özel tasarım olup olmamasına,

  • Kurum ya da kişi taleplerine,

  • Mekan büyüklüğüne,

  • İstenen kullanım özelliklerine,

  • Özel taleplere göre değişir.

Kaliteli yüzey malzemelerinden biri olan çimstone tezgah modelleri ile fark yaratırken aynı zamanda sağlığınızı ve bütçenizi de düşünür. Dayanıklı ürünleri ile yıllarca kullanabileceğiniz Çimstone tezgahlar, en güvenilir tasarım çözümlerindendir. 

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18