Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Franke Tezgah

Mekanlarınızda Ayrıcalık Yaratan Franke Kalitesi

Mutfaklardan banyolara, otellerden hastanelere kadar ihtiyaç duyduğunuz, yaşamınızı kolaylaştıran ve zevkinize uyum sağlayan tezgahları sizler için tasarlıyoruz!

Alanında uzman tasarım ve üretim ekibimiz, sevkiyat ve montaj personellerimiz ile Franke tezgah tasarım ve yapım aşamalarında yılların deneyimini ve yaratıcılığını mekanlarınıza taşıyan firmamız; dayanıklı, hijyenik, ilgi çekici ve özgün Franke tezgah kalitesini sizlerle buluşturuyor. Uluslararası standartlarda üretim yaparak yıllarca sorunsuz ve güvenle kullanacağınız ev ve ofisler, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları ve mağazalar yaratıyor.

Zengin ürün seçeneklerimiz, yüksek kalite standartlarımız ve satış sonrası desteğimizle tanışın; siz de profesyonel bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın!

franke tezgah

20+

Yıllık Deneyim

Tüm Türkiye’de ve dünyada tezgah üretiminde yirmi yılı aşan tecrübe.

5000+

Tezgah Projesi

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik hazırladığımız beş binden fazla proje.

2500+

Özel Tasarım

Markasını dilediği gibi yansıtmak isteyenlere özel tezgah tasarımları.

230+

Uygulama Alanı

Sağlıktan eğitime kadar yüzlerce farklı kurum ve alanda özel projeler.

franke tezgah vizyon

Vizyon & Misyon

Franke Tezgah olarak uluslararası standartlarda üretim yaparak her zaman en yeni ve iyi olanı sunmayı, kadromuzu geliştirmeyi, ürün kapasitemizi arttırarak sektörümüze faydalı olmayı hedefleriz.

Franke tezgahların üretiminden montajına sektöre farkındalık katan, yaratıcı ve özgün, ihtiyaçlara çözüm üreten, ekibinin güvenli bir ortamda çalışmasını sağlayan, rekabeti artırma gücüne sahip öncü firmalar arasında olmak vizyonumuzdur. Misyonumuz ise; kalitemizden ödün vermeyerek ve teknolojiyi her hizmette kullnarak sürekli firmamızı geliştirmek, Franke kişisel ve kurumsal tezgah projelerinin tasarım, satış ve satış sonrası hizmetleriyle birlikte müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutmaktır.

Ekip olarak tüm projelerimizde iş disiplinimizden ödün vermeyip en kısa sürede ve yüksek standartlarda kusursuz ürün teslimi yapmak önceliğimizdir.

Ekibimiz

Franke mutfak tezgahı ve Franke banyo tezgahı üretiminde, tasarımında ve montajlanmasında uzman bir kadro ile çalışıyoruz!

Ev ve ofisleriniz için en iyi tezgah modellerini üretiyor, kusursuz bir hizmet alabilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Kadromuzdaki iç mimar, mühendis ve teknisyenlerle birlikte Franke tezgah modellerini maksimum verimi alacağınız şekilde tasarlıyoruz. Altına Franke Tezgah imzasını atacağımız tüm üretimlerde, kaliteden ve özgünlükten asla taviz vermiyoruz.

Siz de hem kurumsal hem bireysel ihtiyaçlarınız için deneyimli, profesyonel ve yaratıcı bir ekipten destek almak istiyorsanız dilediğiniz her zaman bize ulaşabilirsiniz.

franke tezgah ekibimiz
franke tezgah kalite politikası

Kalite Politikamız

Tam 20 yıldır özel tasarım tezgah üretiminde akla ilk gelen markalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kişisel ve kurumsal tezgah projelerimizin tamamında profesyonel, çevreci ve güvenilir bir yaklaşım sunarken kalitemizi; yenilik ve teknoloji, hatasız üretim, yüksek verimlilik, özgünlük ve sektöre değer katmak gibi prensipler oluşturuyor. Tasarımdan üretime, montajdan satış sonrası hizmetlere kadar kalitemizi müşterilerimize hissettirmek en büyük gururumuz oluyor.

Evlerden ofislere, sağlık kuruluşlarından eğitim kurumlarına, kalitemizi ulaştırmaya devam ediyor ve kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Referanslarımız - Kurumsal Tezgah Çözümleri Sunduğumuz Markalar

Franke Tezgah deneyimi ve sektörel bilgi birikimiyle dünyaca ünlü Franke ve Dominox tezgah kalitesini tercih eden müşterilerimiz:

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Franke Tezgah showroom ve ofisimizi, tasarım ve üretim alanlarımızı, ekibimizi ve hizmetlerimizi yakından inceleyin. Yaşam alanlarınıza ve kurumsal projelerinize özel tezgahlar için bize ulaşın…

Franke Tezgah ile Ofislerinizin Havasını Değiştirmeye Ne Dersiniz?

Sosyal Medyada Biz

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18