Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Samsung Staron Solid Surface Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

Samsung Staron Tezgahlar 2023’ün Modası!

Samsung Staron %100 akrilik esaslı reçine ve yüksek nitelikli minerallerin bileşiminden oluşan masif yüzey kaplama malzemesidir. Üstün özelliklere sahip olan Samsung Staron tezgah modelleri konut ve ticari uygulamalarda çok yönlü ve fonksiyonel kullanım alanlarına sahiptir.

Isı ile şekillendirilebilmesi Samsung Staron tezgahların başka bir üstün özelliğidir. Bu özellik ve eksiz birleşimleri sayesinde hayal gücünüzü mekanlarınıza taşır. 100’den fazla renk seçeneği şık ve modern görüntüsü ile evlerde kaliteli tezgah kullanımı sağlamaktadır. Samsung staron tezgah montajı da üretimi kadar kolay ve keyiflidir. 

Samsung Staron Tezgah Kullanım Alanları 

Samsung Staron tezgah modelleri yapısının esnekliği nedeniyle mutfak tezgahları, banyo tezgahları, duş teknesi ve duvarları, pencere denizliği ticari alanlarda ise resepsiyon ve bar bankosu, masalar, duvar kaplamaları WC tezgahları, denizlik ve laboratuvar tezgahları vb. uygulamalar için idealdir. Samsung Staron tezgah tasarımı geniş yelpazesiyle kullanıcılarının dilediği alanlarda şekillendirilebilir. 

Samsung Staron Tezgah Özellikleri

Samsung Staron tezgah özellikleri dikkat çekici ve avantajlı olmaları yönünden kullanıcılarına yarar sağlamaktadır. Gözeneksiz yapısı, dayanıklı olması, kolay temizlenmesi, esnekliği, homojenliği ve yıllara meydan okuması en dikkat çekici özelliklerinden olan Samsung staron tezgah modelleri, yüksek performanslarıyla ve dirençli yapılarıyla göz doldurmaktadır. Samsung Staron tezgah tasarımı kolay montaj ve garanti imkanlarıyla da avantajlı olacaktır. İşte, Samsung Staron tezgah özellikleri: 

  • Dekoratif ve Yaratıcı

Samsung staron tezgah özellikleri arasında dekoratif olması ve yaratıcılığa açık olması yer alır. Samsung staron tezgah modelleri derzsiz birleşimleri ve ısıyla şekillendirilebilmesi ile tasarımcılara sonsuz özgürlük sağlar. Ayrıca ahşap, metal, seramik gibi diğer malzemelerle uyum sağlayarak yaşanılan mekanlara değer katar.

  • ​​​Uzun Ömürlü ve Dayanıklı

Samsung staron tezgah özellikleri arasında darbe, termal şok ve kimyasallara karşı direnç de yer almaktadır. Homojen yapısı nedeniyle delamine olmayan staron tezgahlar üzerindeki leke, çizik ve diğer izler de kolayca giderilebilir. 

  • ​​Hijyenik

Samsung staron solid surface tezgah modelleri gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimleri sayesinde son derece kolay temizlenir. Mikrop ve bakteri oluşumuna izin vermez, A sınıfı yanmazlık derecesine sahiptir. 

  • Çevre Dostu

​​​​​Samsung staron tezgah tasarımı birleşimindeki akrilik ve doğal mineraller çevre dostudur. Sağlığa zararlı olmadığı gibi içerisinde yer alan mineral ve reçineler sağlık alanında kullanılmaktadır.

  • ​​​Kolay İşlenme

​​​​​ Samsung Staron solid surface tezgah özellikleri sayesinde standart ahşap işleme makinaları ile işlenir ve ısıyla şekillendirilebilir. 

Samsung Staron Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Samsung Staron tezgah temizliği de corian tezgah gibi rahatça yapılabilir. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen sadece su ve bez kullanılarak temizlenebilir. Samsung Staron tezgah modelleri için kullanılan malzemenin özellikleriyle ürünler kolaylıkla temizlenebilir. Samsung Staron tezgah temizliği yapılırken vakitten kazanç sağlanır. 

Samsung Staron Tezgah Renkleri Nelerdir?

Samsung Staron tezgah renkleri için kullanıcılara 100’den fazla seçenek sunulmaktadır. Her mekan için uyumlu olacak bu renk seçenekleri sayesinde geniş üretim ve montaj alanı yakalanır. Mutfaklarda, banyolarda, restoranlarda, otellerde ve hastanelerde mekanın rengine uyumlu olacak modeller hazırlanmaktadır. Siz de dilediğiniz Samsung Staron tezgah renkleri ile mekanlarınızda hoş bir hava yaratabilirsiniz. 

Samsung Staron Tezgah Modelleri 

Samsung Staron tezgah modelleri mekanlara özel tasarlandığı gibi hazırlanmış olan kataloglardan da seçilebilir. Evlere ve iş yerlerine uyumlu Samsung Staron solid surface tezgah modelleri, kamu alanlarında da uygulanır. Samsung Staron tezgah kullanımı için her mekana özgü tasarımlar oluşturulabilir. Samsung Staron tezgah modelleri için satış ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. 

Samsung Staron Tezgah Tasarımı ve Montajı

Samsung Staron tezgah tasarımı her mekan için ayrı olarak projelendirilmektedir. Tasarımı tamamlanan kataloglardan tercih yapılabileceği gibi hayallerinizdeki modeller de tasarıma aktarılmaktadır. 

Samsung Staron solid surface tezgah montajı hizmetiyle de güvenilir montaj uygulamaları yapılmaktadır. Samsung Staron tezgah montajı sırasında kesilen parçaların ek yerlerinin belirsiz şekilde montajına tanık olabilir, satın aldığınız malzemenin kalitesini yakından görebilirsiniz. 

Samsung Staron Tezgah Fiyatları

Samsung Staron tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca Samsung Staron tezgah modelleri, ölçüleri ve renkleri de fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen Samsung Staron tezgah fiyatları;

  • Özel tasarım olup olmamasına,

  • Kurum ya da kişi taleplerine,

  • Mekan büyüklüğüne,

  • İstenen kullanım özelliklerine,

  • Özel taleplere göre değişmektedir.

Yaşam alanlarında, ev ve iş yerlerinde, kamu kuruluşlarında dekoratif çözümler sunan Samsung Staron solid surface tezgah modelleri sağlığınız ve bütçeniz için en doğru tercih olacaktır. Samsung Staron tezgah fiyatları ve projeleri hakkında bizleri arayabilirsiniz. 

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18