Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Yeni Duvar Kaplama Tasarımları İle Fark Yaratın!

Tuğla Görünümünden Gökyüzü Renklerine Kadar Zengin Duvar Kaplamaları…

Odalarınızın, salonlarınızın, mutfaklarınızın ve banyolarınızın duvar kaplama tasarımları ile daha şık ve konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Evinizin duvarlarının beğenilerinize göre şekillenmesini isteyebilirsiniz. Duvar kaplama modelleri sayesinde klasik oda tasarımlarından sıyrılabilirsiniz.

İster tuğla desen görünüm isterseniz yemyeşil bir orman, ister gökyüzü mavisi isterseniz geometrik şekiller… Duvar kaplama modelleri ile zevkinize göre bir mekan yaratabilirsiniz. 

Duvar Kaplama Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Duvar kaplama tasarımları arasından seçim yaparken birkaç püf noktasına dikkat ederek yıllarca kullanabileceğiniz modern tasarımlar elde edebilirsiniz. Bu püf noktaları:

 • Seçeceğiniz duvar kağıdı öncelikle gözlerinizi yormamalı ve vizyonunuzu yansıtmalı.

 • Duvar kaplama tasarımları eşyalarınızla uyumlu olmalı.

 • Duvar kaplama modelleri hissettiğiniz duygu ve düşünceleri yansıtabilen, bedensel ve zihinsel rahatlama sağlayabileceğiniz tarzda olmalıdır.

 • Özgünlüğünüzü, marjinalliğinizi ortaya koyacak tüm detaylar duvar kaplama tasarımı ile ortaya çıkarılmalıdır.

 • Duvar kaplama modeli sezonun en yenisi olmalı ve yıllarca havasını kaybetmemelidir.

 • Çevreye dost, sağlığı tehdit etmeyen duvar kaplamalar kullanılmalıdır.

 • Ek ve birleşme yerleri belli olmayan duvar kaplama tasarımı yapılmalıdır.

 • Duvar kaplama tasarımları montaj sırasında mekanınıza zarar vermemelidir.

Duvar kaplamalar çevreye dost malzemeden üretildiğinde yıllarca kullanılabilir dayanıklılıkları da beraberinde gelmektedir. Darbelere karşı dirençli olan duvar kaplama tasarımları en yeni tasarım teknolojisini evinize getirmektedir.

Duvar Kaplama Modelleri Önerileri – İlgi Çekici Tasarımlar

Klasik duvar kaplama modelleri görmekten sıkıldıysanız modern tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Taş ve tuğla desenleri, asimetrik şekiller, zıt renklerin birlikteliği ya da tamamen doğal görünümde duvar kaplama modellerini tercih edebilir, evinizin veya ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz. Klasik tarzı seviyorsanız da geometrik ve çizgili duvar kaplama modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Dilerseniz özgün ve çarpıcı duvar kaplamalar ile beğenilerinizi ön plana çıkararak daha önce denenmemiş tarzlardan da yararlanabilirsiniz. Son zamanlarda:

 • Ahşap görünüm,

 • Geometrik şekiller,

 • Aykırı ancak uyumlu renkler,

 • Figürler ve çizgiler duvar kaplamaları için sıklıkla tercih edilmektedir. Dilerseniz siz de en yeni duvar kaplama tasarımları ile fark yaratabilirsiniz.

Duvar Kaplama Tasarımlarından Örnekler

En yeni duvar kaplama tasarımları için sayfamızdaki örneklerden ilham alabilirsiniz. Mekanlarınız için en doğru modeli seçebilirsiniz. En yeni duvar kaplama modelleri:

 

Evinizi Yenilemek İçin Modern ve Özgün Duvar Kaplamalarını Tercih Edin!

Evinizi yenilemek istiyorsanız, duvar kağıdınızı değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Zevklerinize ve tercihlerinize göre duvar kağıdı ve duvar kaplama modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı konseptler ve tasarımlar isteyerek özel uygulamalardan da yararlanabilirsiniz. Her odayı farklı bir duvar kağıdı modeli ile kaplayabilir, renk uyumu veya zıt renklerle kombin yapabilirsiniz.

Duvar kaplama işlemleri kolay olmadığı için iyi bir ekip seçerek işe başlayabilirsiniz. Daha şık ve modern tasarımlarda evinizi ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Sıcak renklerle evinizde dört mevsim baharı yaşarken elegan renklerle de ofislerinizin havasını değiştirebilirsiniz. Seçeceğiniz duvar kağıdı ile ruhunuzu yansıtacak, görsel duyunuza iltifat etmiş olacaksınız.

Sezonun önerilen renkleri ve duvar kağıdı modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Tasarım ekiplerimiz ve montaj teknisyenlerimiz mekanlarınız için en ideal tasarımları yapacak ve çevreye zarara vermeden muhteşem görüntüler yaratacaktır.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18