Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dupont Montelli Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

Dayanıklı, Esnek ve Kullanışlı Dupont Montelli Tezgahlar

DuPont Montelli, çeşitli ev ve ticari iç mekan uygulamalarında kullanılabilen dekoratif bir yüzey malzemesidir. Yüksek kalite standartları ile üretilen Dupont Montelli malzemesi, duvar panelleri, kahve masaları, resepsiyon bankoları, mutfak tezgahları, banyo lavabo tezgahları ve duş çevresi gibi pek çok alanda kaliteli çözümler üretir. Dupont Montelli tezgahlar yaşam alanları için uygun kullanımlar yaratır.  

Masif ve homojen yapıya sahip olan Dupont Montelli tezgahlar akrilik tezgah modelleri gibi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir. Farklı dupont montelli tasarımı ve renk kombinasyonları ile kolaylıkla mekanlara uyum sağlanabilir. 

Dupont Tezgah Kullanışlı Mı? 

Mutfak tezgahı ve banyo tezgahı olarak sıklıkla kullanılan dupont montelli tezgahlar, kullanışlı olması yönüyle de sizi kendine çekecek. Dupont montelli tezgahlar leke ve iz tutmayan yapıları, çizilmeye karşı dirençleri, esneklikleri, dayanıklılıkları ile dupont tezgah kullanışlı mı sorunuza cevap olacak. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz dupont tezgahlar yıllarca sizinle birlikte olacak.

Dupont Tezgah Kullanım Alanları 

Dupont Montelli tezgah modelleri ticari ve özel uygulamalarda rahatlıkla kullanılırken mobilya ve aydınlatma alanlarında da kullanılmaktadır. Dupont montelli tezgah tasarımı akrilik tezgah, banyo tezgahı ve diğer tüm akrilik yüzey uygulamalarında yer alır. 100’den fazla standart renge sahip olan Dupont tezgah özellikleri ile de kendine hayran bırakır. Dupont montelli kullanım alanları mutfak tezgahları, banyo tezgahlarından başlayarak, iç duvar kaplamaları, cephe giydirme ve her türlü akrilik yüzey ve tezgah uygulamasına kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Dupont montelli tezgah montajı rahatlıkla yapıldığı için en çok tercih edilen yüzey malzemeleri arasında yer almaktadır. 

Dupont Size Neler Sunuyor? Dupont Tezgah Özellikleri

Dupont Montelli tezgah modelleri masif ve tümüyle homojen olduğu için yüzeyi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir. Dupont montelli tezgah özellikleri performansı sayesinde yaşam alanlarında kolaylıkla kullanılmaktadır. Gözeneksiz yapısı sayesinde üzerine dökülen sıvılar ve lekeler yüzeye nüfuz etmemektedir. Dolayısıyla dupont montelli tezgah modelleri kimyasallara ve sıvılara karşı dirençlidir. 

Dupont montelli tezgah özellikleri sayesinde kaliteli yaşam alanları oluşturmaktadır. Ayrıca dupont montelli tezgah özellikleri ve kullanım yararları:

 • Dayanıklılık

Dupont montelli tezgah tasarımı masif malzeme garantisiyle hijyenik bir üretime sahiptir. Bakteri ve mantar üremesini önleyen Dupont montelli tezgah özellikleri, mekana sağlıklı bir hava katar. Uluslararası laboratuvarlarca hijyenik olduğu onaylanan Dupont montelli tezgahlar, anti-bakteriyel özellikleriyle sizi korur. Dupont tezgah nasıl kullanılır diyenler için dayanıklılık ön planda olacaktır.

 • Belirsiz Ek Yerleri

Dupont montelli tezgah modelleri ek yerlerinin belli olmaması nedeniyle tasarım çeşitliliği sunmaktadır. Dupont montelli tezgah montajı da kolaylıkla yapılmaktadır. Mekanda göz yoracak ve dikkat çekecek herhangi bir aykırılık bulunmaktadır. Dupont montelli tezgah özellikleri esnekliğiyle fark yaratmaktadır. 

 • Masifin Kalitesi

Dupont montelli gaz emisyonu yapmayan, kimyasal atık içermeyen bir malzemedir. Yakıldığı zaman karbon oksitlerini serbest bırakır ve havaya yayılan dumanın rengi çok açıktır. Zararlı gazlar içermeyen Dupont tezgahlar, halka açık alanlarda, mağazalarda ve hastanelerde güvenle kullanılabilir. Dupont tezgah modelleri oldukça sağlıklıdır. Dupont tezgah markaları kullanıcılarına hijyen garantisi sunmaktadır.

 • Güvenli

Dupont tezgah modelleri, kırılma ve dağılma ihtimalleri olmadığı için yaşam alanlarında güvenle kullanılır. Ayrıca Dupont tezgahlar taşıması ve montajı kolay ürünlerdir. Dupont tezgah renkleri de doğal malzeme olduğu için sağlığa zararlı değildir. Dupont tezgah özellikleri sayesinde diğer yüzey malzemelerinden ayrılmaktadır.

 • Kolay Onarılabilir

​Dupont tezgah modelleri yüzeylerinin hasar görmesi durumlarında yerinde onarılabilirler. Yanıklarda ve lekelerde temizleyiciler yardımıyla sorunlar ortadan kaldırıldığı için Dupont montelli tezgah modelleri için tamire ihtiyaç duyulmamaktadır. 

 • ​​Çevre Dostu

Dupont tezgah markaları üretim sürecinin tamamında doğa dostu çalışmalar yürütür. Uluslararası çevre standartlarında üretilen Dupont montelli tezgah modelleri, montajda da doğal dolgu macunu ile monte edilerek çevreye zarar vermezler. 

Dupont Montelli Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Dupont montelli tezgah temizliği oldukça kolaydır. Ekstra herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan sadece su ve bez kullanarak tezgahınızı temizleyebilirsiniz. Dupont tezgah markaları kullandıkları malzemenin özellikleriyle ürünlerini kolay temizlenebilir olarak yaptıkları için mekanlarınızda rahatlık ve konfor daimi olacaktır. Dupont tezgah temizliği yaparken vakit kaybetmeyeceksiniz.

Dupont Montelli Tezgah Renkleri Nelerdir?

Dupont montelli tezgah renkleri için geniş seçenekler bulunmaktadır. 100’den fazla renk seçeneğine sahip olan dupont montelli tezgah modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Mutfak tezgahı ve banyo tezgahı olarak her mekan rengine uyum sağlayan dupont montelli tezgah renkleri arasından dilediğinizi seçerek uygulama yaptırabilirsiniz. Dupont tezgah markaları geniş renk seçenekleriyle sizleri memnun edecektir.

Dupont Montelli Tezgah Modelleri 

Dupont montelli tezgah modelleri özel olarak tasarlandığı gibi yıllık kataloglar halinde de sunulmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, yatlarda, otellerde ve kamuya açık alanlarda dupont montelli tezgah kullanımı fazla olduğu için markalar kendilerini sürekli yenilerler. En yeni Dupont montelli tezgah modelleri için bizleri arayabilirsiniz. 

Dupont Montelli Tezgah Tasarım ve Montajı

Dupont montelli tezgah tasarımı ev ve iş yerleri için özel olarak projelendirilir. Dupont montelli tezgah kataloglarından seçilen modeller ile tamamen özel tasarım modelleri mekanlara uygulanır. İhtiyaçlara uygun, mekanda konfor yaratacak tasarımlar yapılır.

Dupont montelli tezgah montajı da deneyimli ekiplerce gerçekleştirilir. Dupont montelli tezgah montajı sırasında ebada göre kesilen parçalar ek yerleri belli olmayacak şekilde birleştirilir. Avrupa’da kabul görmüş teknik talimatlar doğrultusunda Dupont montelli tezgah montajı yapılır. 

Dupont Montelli Tezgah Fiyatları

Dupont montelli tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca dupont montelli tezgah markaları ve renkleri de fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen dupont montelli tezgah fiyatları;

 • Özel tasarım olup olmamasına,

 • Kurum ya da kişi taleplerine,

 • Mekan büyüklüğüne,

 • İstenen kullanım özelliklerine,

 • Özel taleplere göre değişir.

Mekanlara dekoratif çözümler sunan Dupont montelli tezgah modelleri, aynı zamanda sağlığınızı ve güvenliğinizi de korur. Bu nedenle mekanlarınızda dupont montelli tezgahları tercih etmenizde yarar var.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18