Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dupont Corian Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

Dupont Corian Tezgah Özellikleri Nelerdir?

Corian ± 1/3 oranında akrilik reçinesi (PoliMetil MetAkrilat veya PMMA olarak da bilinir) ve ±2/3 oranında doğal minerallerden oluşan masif, gözeneksiz, homojen bir yüzey malzemesidir. Dupont Corian tezgah modelleri evlerde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılır. Dayanıklı bir yüzey malzemesi olarak dikkat çeken dupont corian tezgahlar mutfaklarda, lavabolarda, genel WC alanlarında, resepsiyon ve hastane bankolarında karşınıza çıkabilir. 

Dupont Corian tezgahlar akrilik tezgah modelleri gibi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir. Her mekan için dupont corian tasarımı ve renk kombinasyonları ile kolaylıkla uyum sağlanabilir.

Dupont Corian Tezgahlar Kullanışlı Mı? 

Dupont corian tezgahlar, geniş kullanım alanları nedeniyle oldukça avantajlıdır. Mutfak tezgahı olarak en sık tercih edilenlerden biri olmasının dışında sağlık merkezleri ve oteller gibi yoğun olan yerlerde de tercih edilmektedir. Dupont corian tezgahlar leke ve iz tutmayan yapıları, çizilmeye karşı dirençleri, esneklikleri, dayanıklılıkları ile aklınızdaki soruları giderecektir. Hem kolay temizlenmesi hem de kolay uygulanabilirliğiyle sizlere rahatlık sunacaktır. 

Dupont Corian Tezgah Kullanım Alanları 

Dupont Corian tezgah modelleri iş yerlerinde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Dupont corian tezgah tasarımı mutfak, banyo, tezgah, laboratuvar, ameliyathane, otel vb. alanlarda sık sık karşımıza çıkabilir. 100’den fazla renge sahip olan Dupont tezgah özellikleri kullanıcılarının markayı tercih etmesini sağlar. Dupont corian kullanım alanları mutfak tezgahları, banyo tezgahlarından başlayarak, iç duvar kaplamaları, cephe giydirme ve her türlü yüzey ve tezgah uygulamasına kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Dupont corian tezgah montajı kolayca yapıldığı için her yerde kullanılmaktadır. 

Dupont Corian Tezgah Özellikleri

Dupont Corian tezgah modelleri, corian malzemenin homojenliğine ve esnekliğine sahiptir. Dayanıklı, gözeneksiz, masif, hijyenik ve onarılabilir Dupont corian tezgah özellikleri maksimum performans sunar. Gözeneksiz olmasının en dikkat çekici özelliği olduğu dupont corian tezgahlar için kolay temizlenebilir ve leke tutmaz diyebiliriz. 

Dupont corian tezgah özellikleri sayesinde kaliteli yaşam alanları oluşturmaktadır. Ayrıca dupont corian tezgah özellikleri ve kullanım yararları:

 • Dayanıklılık

Dupont corian tezgah modelleri masif malzeme garantisiyle hijyenik ve doğal bir üretime sahiptir. Bakteri ve mantar üremesini önleyen Dupont corian tezgah özellikleri, kullanım alanlarına sağlıklı bir hava katar. Uluslararası mercilerce onaylanan Dupont corian tezgahlar, anti-bakteriyel özellikleriyle sizi ve ailenizi korur. Dupont corian tezgahlar yıllara dayanır, eskimez ve bozulmaz. 

 • Belirsiz Ek Yerleri

Dupont corian tezgah modelleri ek yerlerinin belli olmaması nedeniyle tasarım ve montaj çeşitliliği sunmaktadır. Dupont corian tezgah montajı her mekana kolaylıkla yapılmaktadır. Alanlarda herhangi bir sorun oluşturmayan Dupont corian tezgahlar belirsiz ek yerleri nedeniyle rahatlıkla montaj edilir. 

 • Masif Kalitesi

Dupont corian gaz emisyonu yapmayan, kimyasal atık içermeyen bir malzemedir. Yakıldığı zaman karbon oksitlerini serbest bırakır ve havaya yayılan dumanın rengi çok açıktır. Zararlı gazlar içermeyen Dupont tezgahlar, halka açık alanlarda, mağazalarda, spor merkezlerinde, otellerde ve hastanelerde güvenle kullanılabilir. Dupont corian tezgah modelleri oldukça sağlıklıdır. Dupont corian tezgah markaları kullanıcılarına hijyen garantisi sunmaktadır.

 • Güvenli

Dupont tezgah modelleri, kırılma ve dağılma ihtimalleri olmadığı için yaşam alanlarında güvenle kullanılır. Ayrıca Dupont tezgahlar kolayca taşınır ve montajı da güvenle yapılır. Dupont tezgah özellikleri dayanıklılığı ve güveni ön plana çıkardığı için rahatça kullanılabilir. 

 • Kolay Onarılabilir

​Dupont tezgah modelleri yüzeylerinin hasar görmesi ya da darbe alması durumlarında yerinde onarılabilirler. Yanıklarda ve lekelerde temizleyiciler yardımıyla bu sorunlar ortadan kaldırıldığı için Dupont corian tezgah modelleri için tamire ihtiyaç duyulmamaktadır. 

 • ​​Çevre Dostu

Dupont tezgah markaları üretim sürecinin tamamında çevre dostu çalışmalar yürütür. Uluslararası çevre standartlarında üretilen Dupont corian tezgah modelleri, montajda da doğal dolgu macunu ile monte edilerek çevreye zarar vermezler. 

Dupont Corian Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Dupont corian tezgah temizliği rahatlıkla yapılır. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen sadece su ve bez kullanarak tezgahınızı temizleyebilirsiniz. Dupont tezgah markaları kullandıkları malzemenin özellikleriyle ürünlerini kolay temizlenebilir olarak yaptıkları için temizlik sırasında da zorlanmanız söz konusu olmayacaktır. Dupont tezgah temizliği yapılırken vakitten ve bütçeden kazanç sağlanacaktır.

Dupont Corian Tezgah Renkleri Nelerdir?

Dupont corian tezgah renkleri için Dupont Montelli tezgahları gibi geniş seçenekler bulunmaktadır. 100’den fazla renk seçeneğine sahip olan dupont corian tezgah modelleri, her mekanın ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Mutfak tezgahı ve banyo tezgahı olarak her mekan rengine uyum sağlayan dupont corian tezgah renkleri arasından dilediğinizi seçerek uygulama yaptırabilirsiniz. Dupont tezgah markaları geniş renk seçenekleriyle sizleri memnun edecektir.

Dupont Corian Tezgah Modelleri 

Dupont corian tezgah modelleri mekanlara özel tasarlandığı gibi kataloglardan da seçilebilir. Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve kamuya açık alanlarda dupont corian tezgah kullanımı için her mekana özgü tasarımlar oluşturulabilir. Dupont corian tezgah modelleri için satış ekiplerimizin önerilerini dinleyebilirsiniz. 

Dupont Corian Tezgah Tasarım ve Montajı

Dupont corian tezgah tasarımı ihtiyaçlarınızı özel projelerle karşılayabilirsiniz. Dupont corian tezgah kataloglarından seçilen modeller ile tamamen özel tasarım modellerinin mekanlarınıza uygulanmasını sağlayabilirsiniz. 

Dupont corian tezgah montajı da üretim sonrasında deneyimli ekiplerce gerçekleştirilir. Dupont corian tezgah montajı kesilen parçaların ek yerleri belli olmayacak şekilde birleştirilmesiyle yapılır. Uluslararası standartlar doğrultusunda Dupont corian tezgah montajı yapılır. 

Dupont Corian Tezgah Fiyatları

Dupont corian tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca dupont corian tezgah markaları ve renkleri de fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen dupont corian tezgah fiyatları;

 • Özel tasarım olup olmamasına,

 • Kurum ya da kişi taleplerine,

 • Mekan büyüklüğüne,

 • İstenen kullanım özelliklerine,

 • Özel taleplere göre değişir.

Mekanlara dekoratif çözümler sunan Dupont corian tezgah modelleri, aynı zamanda sağlığınızı ve güvenliğinizi de korur. Bu nedenle mekanlarınızda dupont corian tezgahları tercih etmenizde yarar var.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18