Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sezonun En Trend Mutfak Tezgahları

Mutfağınızı Yenilemek mi İstiyorsunuz? Size Özel Önerilerimiz Var!

Evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri mutfaktır. Bu yüzdendir ki evini yenilemek isteyenlerin ya da yeni evlenecek olanların üzerinde en çok düşündüğü konu mutfak tezgahlarıdır. Onlarca seçenek arasından tercih yapmak elbette zordur. Ancak her sene moda olan mutfak tezgahı modelleri ve renkleri bu işi kolaylaştırabilir. 

İster evlilik ister yenilik sebebiyle değiştirilecek olan mutfaklar için sezonun en trend mutfak tezgahları ise sayfamızda yer alıyor. Gelin, size birkaç öneride bulunalım… 

Solid Surface Mutfak Tezgahları

Sezonun en trend mutfak tezgahları arasında elbette solid surface yer alıyor. Son yılların moda mutfak tezgahları arasında bulunan solid surface, dayanıklı ve çizilmez yapısı nedeniyle mutfaklardan banyolara kadar her alanda kullanılıyor. Leke ve iz barındırmaması, esnek yapısı ve belirsiz ek yerleri nedeniyle yıllara dayanmasının yanında mekanlarda şıklık oluşturuyor.

Modern Mutfaklar

Modern mutfak tezgahları her zaman trend olmaya devam ediyor. Yaz mevsiminde yenilenen mutfaklar için mevsimin enerjisini ve sıcaklığını yansıtıyor. Canlı renkler ve zıt tonlar bu sene moda olurken mutfak tezgahları için modernlik vazgeçilmez bir hal alıyor. Kış mevsiminde mutfağını yenileyenler ise pastel tonları, siyah ve beyaz renkleri tercih ediyor.

Pop-Art Tarzda Mutfaklar 

Sezonun en trend mutfak tezgahları ve dolapları arasında pop art tarzı da yer alıyor. Son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan bu tarzda pop renkler, yani canlı ve dikkat çekici renkler kullanılıyor. Mutfak tezgahları için parlak renkler kullanılırken hem çok eğlenceli hem de oldukça enerjik tasarımlar yapılıyor. Neşeli, enerjisi bol ve eğlenceli mutfaklardan hoşlananlar, mutfak dekorasyonunda pop renkleri kullanabilirler. Mekanlara hareket katan bu renkler dolaplarda ve duvarlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Renkli Seramik Mutfaklar

Mutfak tezgahları dışında renkli seramik mutfaklar da çok moda. Mutfak duvarlarında tek bir renk seramik kullanmaktan ya da hemen her mutfakta gördüğümüz klasik domino taşı etkisinde bir seramik modelinden sıkılanlar için renkli seramikler çözüm olacak. Siz de duvarlarınızda renkli seramikler kullanarak ortamın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Mutfak tezgahı modellerinizi böylece destekleyebilirsiniz. 

Beyaz Renkteki Mutfak Tezgahları

Mutfak dekorasyonunda özellikle son dönemde herkesin aklına ilk gelen renklerden biri: beyazdır. Mutfağınızı hem asil, hem şık hem de daha aydınlık ve büyük gösterecek olan mutfak dekorasyonu için, beyaz renkten vazgeçmemelisiniz. Üstelik beyaz bir mutfak, size istediğiniz dekorasyon tarzını uygulama imkânı da sunacaktır. Beyaz mutfak tezgahları istenilen renkte dolaplarla uyum sağlayacaktır. Sezonun en trend mutfak tezgahları arasında yer alan beyaz rengin cazibesini es geçmeyin. 

Doğadan İlham Alan Mutfaklar

Mutfak tezgahları arasında doğal renkler ve malzemeler de sezonun en trend modelleri arasında yer alıyor. Dileyenler tercihlerini ahşap dolaplardan ya da mutfak tezgahlarından yana kullanabiliyorlar. Taş duvarlar da mekana mükemmel bir görünüm kazandırabiliyor. Son dönemde oldukça popüler olan tuğla görünümlü duvarlar da doğal görüntüler ortaya çıkarıyor. Mutfak tezgahları özel ahşap malzeme sayesinde yıllarca kullanılabiliyor.

Açık Raflar, Açık Mutfaklar

Mutfağınızın daha geniş ve daha ferah gözükmesini istiyorsanız açık raflardan ve açık mutfak modasından faydalanarak, mutfağınıza hem samimi bir hava katabilir hem de olduğundan daha büyük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Açık raf trendi, özellikle country tarz sevenlerin en çok tercih ettiği mutfak dekorasyonlarından birisidir. Ayrıca açık mutfaklarınıza ada tezgahlarını ekleyerek mutfak tezgahı sorununuzu çözebilirsiniz.

Mutfağınızı Beğenilerinize Göre Şekillendirin!

Sezonun mutfak trendleri bunlar ancak siz mutfağınızda görmek istediğiniz renklerden, tasarımlardan ya da kullanımda aradığınız özelliklerden hareketle mutfak tezgahlarınızı seçmelisiniz. Akrilik ve corian gibi iyi malzeme mutfak tezgahlarından yararlanarak hem uzun ömürlü hem de şık bir kullanım yakalayabilirsiniz. 

Mutfak tezgahları hakkında bilgi almak için Franke Tezgah satış danışmanlarımızı arayabilir ya da mağazamızdaki modelleri görebilirsiniz. 

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18