Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hanex Akrilik Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

Hanex Akrilik Tezgahlar Modaya Yön Veriyor…

​Hanex akrilik reçinelerinden ve doğal malzemelerden üretilen bir yüzey malzemesidir. Hanex akrilik tezgah levhaları bu nedenle sınırsız türde ve sayıda tasarımla kesilebilir, şekillendirilebilir ve biçim verilebilir. Diğer yüzey malzemelerinden farklı olarak Hanex, ilk günkü performansına kavuşması için onarılabilir ya da restore edilebilir. 

Hanex akrilik tezgahlar corian tezgah modelleri gibi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir. Her mekan için hanex akrilik tasarımı ve renk kombinasyonları ile kolaylıkla uyum sağlanabilir.

Hanex Akrilik Tezgah Kullanım Alanları 

Hanex akrilik tezgah modelleri istenilen her yerde kullanılmaktadır. Hanex akrilik tezgah tasarımı geniş yelpazesiyle mutfaklardan banyolara, ameliyathanelerden restoranlara kadar yaşamın her anında karşımıza çıkabilir. Hanex akrilik tezgah özellikleri avantajıyla kullanıcılarının memnuniyetini kazanmaktadır. Hanex akrilik tezgah montajı rahatlığı sunmasıyla da geniş ve dar alanlarda uygulanabilmektedir. 

Hanex Akrilik Tezgah Özellikleri

Hanex akrilik tezgah modelleri, akriliğin yarattığı esneklik ve homojenlikle mekanlarda fark yaratmaktadır. Gözeneksiz yapısı, dayanıklı olması, kolay temizlenmesi ve yıllara meydan okuması en dikkat çekici özelliklerindendir. Maksimum verim alacağınız Hanex akrilik tezgah tasarımı kolay montaj ve garanti imkanlarıyla da avantajlı olacaktır. 

Hanex akrilik tezgah özellikleri sayesinde kaliteli yaşam alanları oluşturmaktadır. Ayrıca hanex akrilik tezgah özellikleri ve kullanım yararları:

  • Hijyenik

Hanex akrilik tezgah modelleri neme, kire ve bakterilere dayanıklı hijyenik bir malzemedir. Temizlemesi ve koruması kolay olan Hanex akrilik tezgahlar mutfağınızda, banyonuzda veya evinizin herhangi bir yerinde tüm yüzey uygulamaları için idealdir. Geniş çaplı renk alternatifleri ile Hanex akrilik tezgah tasarımı aklınızdakini mekanınıza yansıtır. 

  • ​Zararsız

​Hanex akrilik solid surface sahip olduğu gözeneksiz yüzey sayesinde yemek hazırlama alanları için NSF 51 sertifikasına sahiptir. Bu sayede sağlık koşullarının en üst düzeyde olması gereken mutfak, hastane ve oyun odaları gibi alanlardaki tüm uygulamalar için ideal bir malzemedir.

  • Belli Olmayan Ek Yerleri

​​Hanex akrilik tezgah tasarımı sonucunda oluşturulan modeller görünmeyen ek yerleri sayesinde kolayca montaj edilebilir. Dolayısıyla dilediğiniz tasarımı yaptırma özgürlüğüne kavuşursunuz. 

  • ​​​Geri Dönüştürme

Kirliliğin önlenmesi ve yeniden kullanım ile geri dönüşümün teşvik edilmesi, ürünlerde ve atıklarda önceliği ve zehirli kimyasalların azaltılması ve enerji ve maddelerin korunması hedefleriyle üretim yapan Hanex akrilik tezgah üretimi alanı, sizlere de akrilik malzemesinin zenginliğini sağlamaktadır.  

Hanex Akrilik Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Hanex akrilik tezgah temizliği de corian tezgah gibi rahatça yapılabilir. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen sadece su ve bez kullanarak Hanex tezgahınızı temizleyebilirsiniz. Hanex akrilik tezgah markaları kullandıkları malzemenin özellikleriyle ürünlerini kolay temizlenebilir olarak yaptıkları için temizlik sırasında da zorlanmanız söz konusu olmayacaktır. Hanex akrilik tezgah temizliği yapılırken vakitten ve bütçeden kazanç sağlayacaksınız. 

Hanex Akrilik Tezgah Renkleri Nelerdir?

Hanex akrilik tezgah renkleri için 100’den fazla seçenek sunulmaktadır. Her mekan için uyumlu olacak bu renk seçenekleri sayesinde geniş bir üretim gamı yakalanmaktadır. Mutfaklarda, banyolarda, restoranlarda, otellerde ve hastanelerde mekanın rengine uyumlu olacak modeller hazırlanmaktadır. Siz de dilediğiniz hanex akrilik tezgah renkleri ile mekanlarınızda hoş bir hava yaratabilirsiniz. 

Hanex Akrilik Tezgah Modelleri 

Hanex akrilik tezgah modelleri mekanlara özel tasarlandığı gibi hazırlanmış olan kataloglardan da seçilebilir. Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve kamuya açık alanlarda hanex akrilik tezgah kullanımı için her mekana özgü tasarımlar oluşturulabilir. Hanex akrilik tezgah modelleri için satış ekiplerimizin önerilerini dinleyebilirsiniz. 

Hanex Akrilik Tezgah Tasarımı ve Montajı

Hanex akrilik tezgah tasarımı ihtiyaçlarınızı özel projelerle karşılayabilirsiniz. Hanex akrilik tezgah kataloglarından seçilen modellerin ya da tamamen özgün tasarımların mekanlarınıza uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Hanex akrilik tezgah montajı hizmetiyle de güvenilir montaj uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Hanex akrilik tezgah montajı sırasında kesilen parçaların ek yerlerinin belirsiz şekilde montajına tanık olabilir, satın aldığınız malzemenin kalitesini yakından görebilirsiniz. 

Hanex Akrilik Tezgah Fiyatları

Hanex akrilik tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca hanex akrilik tezgah modelleri, ölçüleri ve renkleri de fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen hanex akrilik tezgah fiyatları;

  • Özel tasarım olup olmamasına,

  • Kurum ya da kişi taleplerine,

  • Mekan büyüklüğüne,

  • İstenen kullanım özelliklerine,

  • Özel taleplere göre değişmektedir.

Yaşam alanlarında, ev ve iş yerlerinde, kamu kuruluşlarında dekoratif çözümler sunan Hanex akrilik tezgah modelleri sağlığınız ve bütçeniz için en doğru tercih olacaktır. Hanex akrilik tezgah fiyatları ve projeleri hakkında bizleri arayabilirsiniz. 

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18