Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Resepsiyon Banko Modelleri ve Fiyatları

Müşterilerinizi En İyi Şekilde Karşılayın!

Resepsiyon banko modelleri; otellerde, pansiyonlarda, konuk evlerinde ve diğer turistik merkezlerde yer alan ve müşterileri karşılayan tezgah modellerindendir. İşletmenin farkını ve şıklığını daha kapıdan girer girmez konuklarına sergileyen resepsiyon bankoları ile mekanlara farklı bir hava katmak mümkündür. Franke Solid Surface, akrilik ve corian malzeme ile çimstone resepsiyon banko modelleri sahip oldukları dayanıklılık ve kullanışlılık özellikleri ile kolay monte edilen, kolay temizlenen yapıları sayesinde hem sizi hem müşterilerinizi memnun edecektir. Dilerseniz sizin için önerdiğimiz resepsiyon bankosu modellerimizi ve tasarımlarımızı inceleyerek işletmenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Resepsiyon banko modelleri arasından seçtiğiniz tasarımı mekanlarınızda uygulatabilirsiniz.

En Yeni Resepsiyon Bankoları ve Özellikleri

Otellerin, güzellik salonlarının, SPA merkezlerinin, spor salonlarının ve tatil merkezlerinin vazgeçilmezi olan resepsiyon bankoları için her geçen sene yeni modeller ve tasarımlar ortaya çıkarılıyor. Masif, dayanıklı, bağlantı yerlerini göstermeyen, bakımı kolay ve yıllarca güvenle kullanabileceğiniz, sizlere fonksiyonel çalışma alanları yaratan resepsiyon uygulamaları yeni teknolojiyle birlikte daha hızlı üretiliyor. Turistik tesislerde ihtiyaç duyulan karşılama bankoları, masa ve bar bankoları, misafir odası masa ve bankoları, açık büfe bankoları, duş tekneleri ve duvar kaplamaları, yönlendirme panoları ve pencere denizlikleri hızlı şekilde karşılanıyor.

Otel sahipleri ve turizm merkezi işletmecileri resepsiyon bankolarını satın alırken özelliklerine ve resepsiyon bankosu fiyatlarına dikkat ediyor elbette. Resepsiyon bankolarının en fonksiyonel işlevleri arasında leke ve iz tutmayan yapıları, çizilmemesi ve darbelere karşı dayanıklı olması ön plana çıkıyor. Resepsiyon banko modelleri, en yeni tasarım trendlerini takip eden ekiplerce üretilirken resepsiyon banko montajı da işletmeleriniz için güvenle yapılıyor. İşte resepsiyon bankolarının sizler için sunacağı avantajlar:

  • Kullanım Çeşitliliği

  • Şık ve Modern

  • İşletme Dostu

  • Dayanıklı

  • Hijyenik

  • Ek Göstermeyen Yapı

  • Işık Geçirme

  • Renk Çeşitliliği

  • Kolay Temizleme yer alırken tasarımlar özenle yapılıyor.

Resepsiyon Bankoları İçin Tasarım Örnekleri

Resepsiyon banko bankoları modelleri, kaliteleri ile iş yerlerinizde fark yaratırken hijyenik yapı, geçirgenlik, kolay temizlenme ile 10 yıllık garanti kapsamında uzun ömürlü kullanımlar vaat ediyor. Resepsiyon banko üretimi karşılama bankosu, WC tezgahları ve diğer alanlarda kullanılan tezgah modelleri sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Resepsiyon bankosu uygulamalarında fiyatları daha çok ön planda tutsanız da tasarımları önemsemeniz mekanlarınızın şıklığı açısından daha önemli oluyor. 

En yeni tasarımlarla yapılan resepsiyon bankoları için otelinizin ve turistik merkezinizin, sağlık kurumunuzun, güzellik ve spor merkezinizin renklerine, odalarına, kullanım alanlarına uygun renklerde tasarımlar seçebilirsiniz. Firmanızın dış görünümünü daha iyi oluşturursunuz.

Resepsiyon Banko Fiyatları – Her Bütçeye Çözüm!

Resepsiyon banko tasarımı ve fiyatlandırma süreçleri her projeye göre farklı bir biçimde şekillenir. Mekan büyüklüğü, istenen resepsiyon banko tasarımları, resepsiyon banko tasarımı sayısı, uygulama alanı, istenen ekstra talepler ve kullanılan malzemeler resepsiyon banko fiyatları açısından farklılıklara neden olmaktadır.

Resepsiyon banko özellikleri de ücretlere etki ederek farklı rakamları karşınıza çıkarabilir. Resepsiyon banko montajı garantisiyle de yıllarca kullanacağınız ürünleriniz olur. Resepsiyon banko fiyatları, üretimi yapan firmanın sektördeki deneyimine ve sunduğu işçilik kalitesine göre de değişebilir. Güncel tasarım çizgileri ile oluşturulmuş ve üretilmiş olan en yeni resepsiyon banko modelleri pahalı olurken yılın belirli dönemleri kampanyalar da düzenlenebilir. Yıllarca kullanacağınız dayanıklı ve hijyenik resepsiyon bankoları ile mekanlarınızda farkındalık yaratabilirsiniz. En yeni resepsiyon banko modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18