Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mutfak Tezgah Fiyatları – Her Bütçeye Özel Çözümler

İyi Bir Tezgah Ucuza Olmaz! Mutfak Tezgah Ücretleri

Tezgah firmalarının sayısı arttıkça mutfak tezgah fiyatları da rekabetçi bir hal alıyor. Markadan markaya ve modelden modele tezgah fiyatları değişiyor. Franke ve Dominox marka tezgahlar sektörün halen nabzını tutan markalar olduğu için tezgah fiyatları da bu markalar ışığında belirleniyor.

Kullanılan malzemeye göre elbette değişiklik gösteren mutfak tezgah fiyatları ayrıca mekan büyüklüğü, mimari uygunluk, iklim ve kullanım şartları, ev ve işletmeler için özel olarak belirlenebiliyor.

Akrilik Tezgah Fiyatları

Doğal minerallerin birleşmesinden ortaya çıkan Akrilik tezgahlar son yıllarda mutfakların ilk tercihi olmakta. Anti-bakteriyel yapısıyla mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyen akrilik tezgah fiyatları 160 dolardan başlıyor. Akrilik tezgah fiyatları projelerin büyüklüğüne, mekan özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Özel projeler elbette daha yüksek fiyatlarla yapılıyor.

Corian Tezgah Fiyatları

Geniş kullanım alanı ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü Corian tezgah fiyatları 150 - 200 dolar arasında değişiyor. İç ve dış mekanlarda kullanım rahatlığı veren corian tezgahlar darbelere dirençli olmasıyla da tercih ediliyor. Mimarlar ve tasarımcılar corian tezgahları ayrıca kimyasal atık içermemesi, yüzeyinde yanık ve leke barındırmaması, ışık geçirgenliği, montajda doğal dolgu maddesi kullanılması nedeniyle de öneriyorlar.

Corian tezgah fiyatları mutfakların büyüklüğüne ve corian tezgah kullanılacak alanlara göre belirleniyor.

Franke Tezgah Fiyatları

Dünyanın en iyi tasarım ve üretim markası Franke, ev ve iş yerlerinde tezgah tasarımlarına imza atarken uzun yıllar kullanacağınız dayanıklılığa sahip projeler yürütüyor. Franke tezgah fiyatları da bu bağlamda markanın kalitesine paralel olarak değişiklik gösteriyor. Franke mutfak tezgahı üreticileri ve satıcıları Franke tezgah fiyatları için proje bazlı değerlendirmeler de yapıyorlar.

Franke, dayanıklı, parlak ve şık, modern ve göz alıcı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen yapısı ve doğal görünümü ile mutfak ve banyo yüzeyleri için vazgeçilmez tezgahlar üretirken uzmanlar tarafından da sağlığa dost olmaları nedeniyle öneriliyor. Franke tezgah fiyatları markanın kalitesiyle karşılaştırıldığında oldukça ekonomik duruyor.

Dominox Tezgah Fiyatları

Dünyanın en büyük paslanmaz çelik, granit ve sentetik eviye üreticisi Dominox, mutfak tezgâhlarında, evye ve mutfak malzemelerinde sektörünün en iyi isimlerinden biri. Dominox tezgah fiyatları da bu bağlamda 160 – 180 dolar arasında değişiyor. Metre bazlı fiyatlandırma yapan firmaların belirledikleri fiyat politikalarına göre genelde bu rakamlar karşınıza çıkabilir.

Dominox, estetik renk ve doku özelliklerinde, kaliteli ve yaratıcı, yıllara dayanıklı tasarımlarıyla geniş üretim yelpazesine sahipken Dominox tezgah fiyatı genel sektör yapısına gayet uygun gözüküyor.

Mutfak ve banyo tezgahları için birbirine tamamen uyumlu, kolay monte edilen ve temizlenen, mekana şıklık katan ürünler üreten Dominox, üstün çelik işleme teknolojisi sayesinde harcadığınız paranın karşılığını veriyor.

Çimstone Tezgah Fiyatları

Çimstone tezgah fiyatları sektörde yaklaşık 150 dolardan başlıyor. Doğadaki en sert mineral taşlardan olan kuvarsla üretilen çimstone tezgahlar yüksek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı gösteren, hemen hemen hiçbir asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan ürünler olduğu için tercih ediliyor.

Mutfaklarda ve banyolarda farklı renk seçenekleriyle kullanılabilen çimstone tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve büyüklüğüne göre değişebiliyor.

Granit Tezgah Fiyatları

Granit tezgahlar da çizilme ve yanma yapmayan yapılarıyla evlerde, iş yerlerinde sıklıkla görebileceğiniz tezgahlardan. Granit tezgah fiyatları 120 dolardan başlayan rakamlarla şekillenirken proje bazlı değişiklik gösterebiliyor.

En dayanıklı malzemelerden olan granit uzun ömürleri, şık duruşları sayesinde sektörde hemen her firmanın sattığı bir ürün olarak karşımıza çıktığı için granit tezgah fiyatları belirli bir rakamı aşmıyor. Özel projeler için elbette daha yüksek fiyatlar isteniyor.

Dekton Tezgah Fiyatları

Yüksek çizilme ve aşınma direnci, ısı dayanımı, gözeneksiz yapı sayesinde her mutfağa ve banyoya uyumlu olan dekton tezgah fiyatları 100 – 120 dolar arasında değişebiliyor. Ultra sıkıştırma teknolojisi ile üretilen ve bu nedenle ince ancak dayanıklı olan dekton tezgahlar gün içerisinde en çok kullanılan alanlarda ideal olmaktadır. Dekton tezgah fiyatları proje bazlı değişkenlik gösterebilir.

Fiyatlardan çok kalitesine odaklanmanız gereken mutfak tezgahı ve banyo tezgahları için mimarlar, tasarımcılar ve üreticiler akrilik ve corian tezgahları öneriyor. Franke ve Dominox markalar sektörün en iyileri olarak gösterilirken tezgah fiyatları da bu markaların ışığında belirleniyor.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18