Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gold Stone Solid Surface Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

En Son Trend: Gold Stone Solid Surface

Gold Stone Solid Surface, akrilik esaslı reçine ve yüksek nitelikli doğal minerallerin bileşiminden oluşan son derece hijyenik ve yenilenebilir bir masif yüzey kaplama malzemesidir. Gold Stone tezgahlar gibi solid surface malzemeden iç cephe, banko, iç duvar gibi her yüzeyde kaliteli kullanım sağlanabilir. 

Gold Stone tezgah modelleri, sunduğu sınırsız doku ve renk yelpazesi ile farklı beklentilere uygun alternatifler getirerek mükemmele ulaşmanızı sağlamaktadır. Geniş kullanım alanı ve modern görünümüyle estetik tasarımlar sağlamaktadır.  

Gold Stone Solid Surface Tezgahlar Kullanışlı Mı? 

Gold Stone tezgah modelleri de akrilik tezgah ve corian tezgah gibi hemen hemen her yerde kullanılabilir. Gold Stone Solid Surface tezgahlar kullanım alanlarının genişliğinin yanında leke ve iz tutmayan yapıları, çizilmeye karşı dirençleri, esneklikleri, dayanıklılıkları ile oldukça kullanışlı ve avantajlıdır. Uzun yıllar boyunca eskimeyen tasarımlar her zaman modern görünüme sahiptir ve kolay temizlenerek vakitten kazanç sağlar. 

Gold Stone Solid Surface Tezgah Kullanım Alanları 

Gold Stone tezgah modelleri iş yerlerinde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Gold Stone solid surface tezgah tasarımı:

 • Mutfak

 • Banyo

 • Sağlık kuruluşları

 • Oteller

 • Hastaneler

 • AVM’ler 

 • Eğlence merkezleri

 • Restoran ve kafelerde kullanılır. 

Gold stone tezgah özellikleri kullanıcılarının mekanlarından verim almalarını sağlar. Duvar kaplamalarına kadar uzanan gold stone solid surface tezgah kullanım alanları kolay montaj özellikleriyle de fark yaratır. 

Gold Stone Solid Surface Tezgah Özellikleri

Gold Stone tezgah özellikleri kullanıcılarının markaya sadakatini artıracak cinstendir. Mutfaklarda güvenle yemek hazırlamayı sağlayan, banyolarda hijyen oluşturan, ofislere genişlik katan Gold Stone tezgah modelleri, homojen ve masif özellikleriyle beğenilmektedir. Esnek yapısı nedeniyle kolayca tasarım ve üretim yapılabilen Gold Stone tezgah modelleri, dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilirdir. Kolay temizlenebilen Gold Stone solid surface tezgah özellikleri: 

 • Hijyenik

Gold Stone tezgah tasarımı mutfaklar, restoranlar, oteller vb. gıda hazırlama alanlarında kullanıldığında yüzeyi gözeneksiz olduğu için sağlıklıdır, küf ve bakterilerin üremesini önler. Sızdırmazlık malzemeleri bir birim ve homojen görünüm kazandırmaktadır. Hastanelerde ve tıp merkezlerinde Gold Stone tezgah modelleri kullanmak avantajlıdır. 

 • Isınmaya Dayanıklı

Gold Stone tezgah modelleri sertlik, dayanıklılık ve modelleme kolaylığı ile üstün fiziksel özelliklere sahiptir. Gold stone solid surface tezgah özellikleri yenilenebilir avantajı ile üzerinde oluşabilecek leke ve çiziklerde zımpara işlemiyle onarım gibi basit çözümler sunmaktadır. 

 • Yanmaz 

Gold Stone tezgah modelleri ısıya dayanıklıdır, alüminyum hidroksit alev geciktirici içermektedir.

 • Kolay Taşınır 

Gold Stone tezgah tasarımı ile elde edilen tezgah yüzeyleri bakım, restorasyon ve yeniden modelleme için uygundur. Ürün taşınabilir, yer değiştirilebilir.

 • Saydamdır 

Gold Stone tezgahlar ışık geçirgen özelliği ile farklı tasarımlar sunmaktadır.

 • Kolay İşlenir 

Gold Stone solid surface tezgah modelleri belirli derecelerde ısıyla işlenir ve kolayca kıvrım verilerek şekillendirilebilir.

 • Kolay Temizlenir

Gold Stone tezgah özellikleri sıvı emmeyen ve leke tutmayan yapısı sayesinde basit bir temizlikle ilk günkü görünümünü korur.

Gold Stone Solid Surface Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Gold Stone solid surface tezgah temizliği yüzeyin leke tutmaması sebebiyle rahatlıkla yapılır. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen sadece su ve bez kullanarak temizlenebilen Gold Stone tezgah modelleri yaşamınıza her açıdan konfor katacaktır. Gold stone tezgah temizliği yaparken hiç zorlanmayacağınız gibi zamanınızdan da tasarruf edeceksiniz.  

Gold Stone Solid Surface Tezgah Renkleri Nelerdir?

Gold Stone solid surface tezgah renkleri geniş seçenekler sunmaktadır. 100’den fazla renk seçeneğine sahip olan Gold Stone tezgah modelleri, solid surface yapısıyla her mekanın ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Mutfak tezgahı ve banyo tezgahı olarak evlere ve iş yerlerine, herhangi bir mekanın rengine uyum sağlayan Gold Stone solid surface tezgah renkleri arasından dilediğinizi seçerek mekanlarınıza özel uygulama yaptırabilirsiniz. 

Gold Stone Solid Surface Tezgah Modelleri 

Gold Stone tezgah modelleri her beğeniye ve bütçeye uygundur. Gold Stone solid surface tezgah modelleri mekanlara özel tasarlandığı gibi var olan kataloglardan da seçilebilir. Evlerde ve iş yerlerinde farklı modeller kullanılabilir. Gold Stone tezgah modelleri için satış ekiplerimizden öneri alabilir, en çok kullanılan modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.  

Gold Stone Solid Surface Tezgah Tasarım ve Montajı

Gold Stone tezgah tasarımı uzman ekipler tarafından ihtiyaçlarınıza özel olarak yapılır. Gold Stone tezgah kataloglarından seçilen modeller ile tamamen özel tasarım tezgah modelleri mekanlarınıza uygulanabilir. 

Gold Stone tezgah montajı da üretim sonrasında deneyimli ekiplerce gerçekleştirilir. Gold Stone tezgah montajı kesilen parçaların ek yerleri belli olmayacak şekilde belirlenen bölgeye birleştirilmesiyle yapılır. Uluslararası standartlara uyularak Gold Stone tezgah montajı yapılır. 

Gold Stone Solid Surface Tezgah Fiyatları

Gold Stone tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca Gold Stone tezgah modelleri, solid surface kalitesi ve tezgah renkleri de fiyatları etkilemektedir. Kaliteli malzemesiyle fark yaratan Gold Stone tezgah fiyatları;

 • Özel tasarım olup olmamasına,

 • Kurum ya da kişi taleplerine,

 • Mekan büyüklüğüne,

 • İstenen kullanım özelliklerine,

 • Özel taleplere göre değişmektedir.

Yaşam alanlarında kalite yaratan Gold Stone solid surface tezgah modelleri, aynı zamanda sağlığınızı ve bütçenizi de korur. Bu nedenle mekanlarınızda Gold Stone solid surface tezgahları tercih etmeniz avantajlı olacaktır.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18