Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Getapol Solid Surface Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

Getapol Tezgah Nedir? Getapol Tezgah Özellikleri Nelerdir?

Getapol Solid Surface, akrilik reçinelerinden ve doğal malzemelerden üretilen bir yüzey malzemesidir. Hijyenik olması ve yenilenebilir özellikleri ile masif yüzey kaplamaları arasında önemlidir. Getapol tezgahlar en yeni teknolojiyle üretilirken solid surface malzemeden mutfak, banyo, iç cephe, banko, iç duvar gibi her yüzeyde kaliteli kullanım sağlanabilir.

Getapol tezgah modelleri, renk çeşitliliği ve esnekliği sayesinde beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılamaktadır. Geniş kullanım alanı ve modern görünümüyle estetik tasarımlar alanlara uygulanmaktadır.

Getapol Solid Surface Tezgahlar Kullanışlı Mı? 

Getapol tezgah modelleri kullanım özellikleri de kullanım alanları da oldukça geniştir. Sahip olduğu özellikler mekanlarda maksimum konfor yaratmaktadır. Getapol solid surface kalitesini sunan tezgahlar leke ve iz tutmayan yapıları, çizilmeye karşı dirençleri, esneklikleri, dayanıklılıkları ile dikkat çekici avantajlara sahiptir. Yıllarca kullanabileceğiniz, eskimeyecek ve direncini koruyacak olan Getapol tezgah tasarımı modern görünüme sahiptir ve kolay temizlenerek mutfak ve banyolarınıza sağlıklı bir hava katacaktır. 

Getapol Solid Surface Tezgah Kullanım Alanları 

Getapol tezgah modelleri iş yerlerinde ve evlerde geniş tasarım imkanlarıyla kullanılabilir. Getapol solid surface tezgah tasarımı:

 • Mutfak

 • Banyo

 • Sağlık kuruluşları

 • Oteller

 • Hastaneler

 • AVM’ler 

 • Eğlence merkezleri

 • Restoran ve kafelerde karşınıza çıkabilir. 

Getapol tezgah özellikleri kullanıcılarının mekanlarından verim almalarını sağlarken kolay montaj imkanları da hızlı ve kusursuz kullanımlar oluşturur.  

Getapol Solid Surface Tezgah Özellikleri

Getapol tezgah özellikleri kullanıcıların maksimum verim alması için geniş kapsamlı bir çalışmayla oluşturulmuştur. Masifin ve solid surface malzemenin garantisiyle mutfaklara ve banyolara hijyen gelmiştir. Getapol tezgah modelleri esnek yapısı nedeniyle kolayca tasarım ve üretimi yapılan tezgahlardır. Getapol tezgah modelleri, dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilirdir. 

Getapol tezgah özellikleri: 

 • Hijyenik 

Getapol tezgah modelleri neme, kire ve bakterilere dayanıklıdır. Temizlenmesi kolay olan Getapol tezgahlar mutfağınızda, banyonuzda veya evinizin herhangi bir yerinde tüm yüzey uygulamaları için idealdir. Renk alternatifleri ile Getapol tezgah tasarımı hayalinizdeki tasarımı mekanınıza yansıtır.

 • ​Zararsız

​Getapol solid surface sahip olduğu gözeneksiz yüzey sayesinde yemek hazırlama alanları için NSF 51 sertifikasına sahiptir. Bu sayede sağlık koşullarının en üst düzeyde olması gereken mutfak, hastane ve oyun odaları gibi alanlardaki tüm uygulamalar için ideal bir malzemedir.

 • Belli Olmayan Ek Yerleri

​​Getapol tezgah tasarımı sonucunda oluşturulan ortaya çıkan tasarımlar görünmeyen ek yerleri sayesinde kolayca montaj edilebilir. Dolayısıyla dilediğiniz tasarımı yaptırma özgürlüğüne kavuşursunuz. 

 • ​​​Geri Dönüştürme

Geri dönüşümün teşvik edilmesi için ürünlerini bu özellikte üreten Getapol Solid Surface ile çevreye zarar vermeyen kullanım sağlarsınız. 

Getapol Solid Surface Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır? 

Getapol solid surface tezgah temizliği gayet kolaydır. Herhangi bir temizlik malzemesi almadan yapacağınız Getapol tezgah temizliği masrafsızdır. Sadece su ve yumuşak bir bez kullanarak leke tutmayan ve geçirgenlik özelliklerine sahip olan getapol tezgahlarınızı temizleyebilirsiniz. Getapol tezgah temizliği yaparken hiç zorlanmayacağınız gibi zamanınızdan da tasarruf edebilirsiniz.   

Getapol Solid Surface Tezgah Renkleri Nelerdir?

Getapol tezgah renkleri her mekana uygulanabilmesiyle avantajlıdır. 100’den fazla renk seçeneğine sahip olan Getapol tezgah modelleri, solid surface yapısıyla ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Mutfak tezgahı ve banyo tezgahı olarak evlere ve iş yerlerine, duvarlarınızın ve eşyalarınızın rengine uyum sağlayan Getapol tezgah renkleri arasından dilediğinizi seçerek mekanlarınıza özel uygulama yaptırabilirsiniz. 

Getapol Solid Surface Tezgah Modelleri 

Getapol tezgah modelleri her beğeniye ve bütçeye uygundur. Getapol tezgah modelleri mekanlara özel tasarlandığı gibi var olan modeller arasından da seçim yapılabilir. Evlerde ve iş yerlerinde farklı tasarım çizgileri kullanılabilir. Getapol tezgah modelleri için satış ekiplerimizden öneri alabilir, en çok tercih edilen modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.  

Getapol Solid Surface Tezgah Tasarım ve Montajı

Getapol tezgah tasarımı yaratıcı tasarım ekipleri tarafından taleplerinize ve mekan ihtiyaçlarına göre yapılır. Getapol tezgah kataloglarından seçilen modeller ya da tamamen özel tasarım tezgah modelleri evlerinize ve iş yerlerinize uygulanabilir.

Getapol tezgah montajı da üretim sonrasında deneyimli ekiplerce gerçekleştirilir. Getapol tezgah montajı kesilen parçaların ek yerleri belli olmayacak şekilde belirlenen bölgeye birleştirilmesiyle yapılır. Uluslararası standartlara uyularak Getapol tezgah montajı yapılır. 

Getapol Solid Surface Tezgah Fiyatları

Getapol tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca Getapol tezgah modelleri, solid surface kalitesi ve tezgah renkleri de fiyatları etkilemektedir. Kaliteli malzemesiyle fark yaratan Getapol tezgah fiyatları;

 • Özel tasarım olup olmamasına,

 • Kurum ya da kişi taleplerine,

 • Mekan büyüklüğüne,

 • İstenen kullanım özelliklerine,

 • Özel taleplere göre değişmektedir.

Mekanlarınızın havasını değiştirecek, bütçenizi zorlamayacak, kullanışlı ve dayanıklı Getapol Solid Surface tezgahlar ile tanışın. Konforu ve ayrıcalığı yaşayın.

[widget-130]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 18